Міністерство охорони здоров’я України розробило проєкт «Портал вакансій медичних працівників»

Дата: 01.08.2022 08:00

Відтепер, якщо у медичних закладах є вакансії, вони мають заповнити відповідну заявку за посиланням: https://work.moz.gov.ua/.

Медичні працівники. які шукають роботу, вибравши відповідні налаштування можуть побачити які вакансії і де пропонують.

“Портал створили з метою розвитку кадрового потенціалу сфери охорони здоров’я, можливості ведення прозорої кадрової політики, а також задля підтримки молодих спеціалістів, фахових медичних працівників, фармацевтів, молодших медичних спеціалістів, у тому числі тих фахівців, які втратили роботу через військове вторгнення російської федерації на територію України”, - пояснили у Міністерстві охорони здоров’я України.