ГАЙСИНСЬКЕ РАЙОННЕ УПРАВЛІННЯ ПОЛІЦІЇ ІНФОРМУЄ

Дата: 15.08.2022 16:16

Безпечної вам дороги: на Гайсинщині продовжено місячник безпеки дорожнього руху

Сектор реагування патрульної поліції Гайсинського районного управління поліції інформує, що на території району продовжено місячник безпеки дорожнього руху.

Правоохоронці посилять контроль над дотримання Правил дорожнього руху водіями автомобілів і двоколісних транспортних засобів і пішоходами та надалі проводитимуть профілактичну роботу з усіма учасниками дорожнього руху.

Особливу увагу поліцейські приділятимуть виявленню причин, які найчастіше призводять до дорожньо-транспортних пригод, а це, зокрема, керування транспортним засобом у стані алкогольного, наркотичного чи іншого сп’яніння, порушення швидкісного режиму, виїзд на смугу зустрічного руху, порушення правил обгону, проїзду перехресть, пішохідних переходів, а також порушення Правил дорожнього руху пішоходами та велосипедистами.

Також поліцейські вкотре звертаються до батьків: нагадайте дітям правила безпечної поведінки на дорозі – ці знання рятують життя.

Наголошуємо: користуйтеся пасками безпеки та мотошоломами, не використовуйте під час руху засоби зв’язку, дотримуйтеся правил перевезення пасажирів, зокрема, дітей.

Поліція закликає громадян бути уважними та обережними на автодорогах, ввічливо ставитися до інших учасників дорожнього руху. Пам’ятайте, що тільки від нас з вами залежить безпека на дорогах, життя інших людей та наше власне життя!

Начальник сектору реагування

патрульної поліції

Гайсинського РУП ГУНП

у Вінницькій області