Привітання Джулинського сільського голови Петра Швеця з Днем Державного Прапора України!

Дата: 23.08.2022 08:00

Дорогі земляки!

Сердечно вітаю вас з Днем Державного Прапора України!

Наш прапор – це символ свободи і незалежності, слави і відродження України. Його маємо берегти і шанувати як найвищу національну святиню.

Під рідним знаменом Український народ утвердив віковічну мрію про державність, соборність і самостійність. З ним ідуть у бій, за нього віддають життя. Сьогодні, як ніколи, державні символи наповнюються новим, майже сакральним змістом та розумінням важливості усвідомлення кожним громадянином держави, що значать вони для його особисто.

Благородні синій і жовтий кольори неба і пшениці символізують велику працю наших людей від сходу до заходу й з півночі до півдня України задля спільного нового майбутнього.

Мить, коли піднімається Державний Прапор України та звучить Державний Гімн України, – це момент піднесення, який сповнює серця гордістю за рідну країну, її славетних Героїв-захисників.

Тож нехай завжди гордо майорить над Батьківщиною стяг нашої волі, єдності та могутності Українського народу. Нехай серця наповнюються прагненням до створення спільного надійного майбутнього для нас та наших нащадків, гордістю за патріотів, які сьогодні відстоюють кордони нашої держави.

У цей святковий день зичу усім нам мудрості, патріотизму, взаємної шани і миру у цей непростий для усіх нас час. Хай у кожному домі постає наш Прапор – оберіг майбутнього України.

З повагою

Джулинський сільський голова                                         Петро ШВЕЦЬ