Гайсинські лісівники забезпечують споживачів дровами паливними

Дата: 30.08.2022 10:43

Із наближенням холодів населення все більше думає про обігрів власних домівок. Важко переоцінити важливість використання відновлювальних джерел енергії, до яких також відносяться дрова паливні. Особливо активно люди дбають про запаси дров цьогоріч, адже, на думку експертів, прийдешня зима буде найважчою у плані опалення за роки незалежної України. Тому для лісівників Вінниччини питання забезпечення споживачів дровами паливними нині – у пріоритеті.

ДП «Гайсинський лісгосп» наразі активно забезпечує дровами паливними населення та заклади соціальної сфери Гайсинського району.
Цього року Гайсинський держлісгосп реалізував населенню понад 14,7 тис.  кубометрів дров паливних, шо значно більше за аналогічний період минулого року – 13,32 тис. кубометрів. Держлісгосп постійно співпрацює із закладами освіти, медицини, соціальної сфери, з місцевими громадами по забезпеченню дровами паливними. Всього з початку 2022 року таким закладам поставлено понад 5,55 тис. кубометрів дров.
Високий попит населення на дрова спостерігається в усіх громадах Гайсинського району, один з найбільших – у Бершадській громаді. Гайсинський держлісгосп робить все від нього залежне, щоб максимально забезпечити споживачів дровами. Також підприємство має дровоколи, тому, крім звичайних дров, реалізовує ще й колоті дрова. Їх ціна, зрозуміло, вища, бо вони фактично готові для використання.
Тенденція збільшення попиту на дрова паливні спостерігається протягом останніх років, особливо – після початку російської агресії 2014 року. На сьогодні у Гайсинському лісгоспі, як і в усіх інших лісгоспах області, вибудувано чітку схему придбання дров споживачами. З питань придбання дров паливних звертайтеся до адміністрації лісгоспу або найближчого до вас лісництва. Також лісівники Вінниччини наголошують: наразі в області активізувалися так звані дров’яні шахраї. Тому будьте пильні, не переводьте гроші на невідомі банківські картки, рахунки та не ставайте жертвами шахрайських схем!

З питань придбання дров паливних звертайтеся до відповідальних в адміністрації лісгоспу (лісництва). Купівля деревини для опалення на потреби фізичних осіб здійснюється за наступною процедурою:

- Звернутися до контори лісгоспу або лісництва з заявою, у якій вказати обсяг.

- Отримати рахунок на оплату лісопродукції, де вказані всі реквізити державного підприємства лісового господарства (юридичної особи), з найменуванням продукції, об’ємів, ціни та суми.

-  Здійснити оплату у зручний для вас спосіб. Ціни на дрова паливні встановлюються згідно затвердженого прейскуранта.

- Домовитися про відвантаження деревини паливної.

Відповідальні за реалізацію дров у ДП «Гайсинський лісгосп»:
- Басаличівське лісництво –Швець Андрій Васильович, тел. 097-213-86-19;
- Бершадська контора - Омельченко Віталій Іванович, тел. 04352-2-10-04;
- Бершадське лісництво - Горбенко Станіслав Якович, тел. 097-571-78-74;
- Гайсинська контора - Щур Микола Миколайович, тел. 04334-2-14-16;
- Гайсинське лісництво –Латюк Петро Олександрович, тел. 067-754-54-41;
- Губницьке лісництво - Наказнюк Павло Кирилович, тел. 067-282-97-05;
- Ладижинське лісництво-  Семененко Роман Петрович, тел. 097-72-95-720;
- Ободівське лісництво –Білаш Сергій Анатолійович, тел. 098-783-54-98;
- Ситківецьке лісництво – Бірецький Олександр Романович, тел. 098-032-50-04;
- Соболівське лісництво – Бурлачук Леонід Леонідович, тел. 067-992-20-17;
- Сумівське лісництво – Гуз Віктор Анатолійович, тел. 068-060-60-21;
- Цибулівське лісництво – Чудік Микола Григорович, тел. 097-854-81-84.
Гайсинські лісівники розуміють потреби населення в паливі у холодну пору року та роблять усе, щоб задовольнити їх якісно та у повному обсязі. Адже використання відновлювальних джерел енергії – вимога дня, вагома складова енергетичної безпеки держави.

Пресслужба Вінницького ОУЛМГ