Департамент агропромислового розвитку Вінницької обласної військової адміністрації ІНФОРМУЄ

Дата: 21.10.2022 15:54

В Україні триває грантовий конкурс для громад “Сади для Перемоги”, направлений на реалізацію проєктних ідей з розвитку сільського господарства та самозабезпечення продуктами харчування.

Переможці конкурсу зможуть отримати до 250 тис. грн на втілення свого проєкту, які можна використати на придбання техніки для обробітку землі, на обладнання та устаткування для вирощування, зберігання і переробки сільськогосподарської продукції, впровадження новітніх технологій та інші заходи, що сприяють підвищенню продовольчої безпеки.

Конкурс запускають:

ініціатива Сади Перемоги проєкту SURGe “Супровід урядових реформ в Україні”, що фінансується урядом Канади та впроваджується компанією Alinea International.

Укргазвидобування

Фонд "МХП-Громаді"

Конкурс реалізується у партнерстві з Міністерством аграрної політики та продовольства України з метою підвищення продовольчої безпеки громад, розвитку вирощування, переробки, зберігання вирощеної сільськогосподарської продукції та підвищення зайнятості населення.

Також повідомляємо, що в рамках даного гранту розпочинається проведення серії навчальних вебінарів, під час яких планується розглянути наступні питання:

• стратегування;
  • розробки комплексного плану продовольчої безпеки;
  • проєктного менеджменту;
  • заповнення аплікаційної форми;
  • енергоефективності.

Перший вебінар відбудеться 24 жовтня 2022 року об 11 годині. Для цього необхідно заповнити анкету за посиланням: https://forms.gle/4utwv8VGjodcfcyb9