ФК «Ніка» Родниківка – переможець Об’єднаного чемпіонату Джулинської футбольної ліги та Уманського району пам’яті загиблих захисників України

Дата: 07.11.2022 14:04

Фото без описуСтав історією розіграш Об’єднаного чемпіонату Джулинської футбольної ліги та Уманського району пам’яті загиблих захисників України.

Загалом у змаганнях брали участь чотирнадцять команд. Сім команд представляли Джулинський дивізіон та сім – Уманський.

Чотири найкращі команди Чемпіонату вирішили долю призових місць.

У матчі за третє місце ФК «Колос» (Джулинська громада) з рахунком 3-1 переміг СК «Жашківська громада», а у фінальній грі ФК «Ніка» (Родниківка) у напруженій боротьбі з рахунком 3-2 здолав ФК «Бершадь».

Після зіграних матчів, приємну місію нагородження переможців та призерів виконали Джулинський сільський голова Петро Швець, начальник відділу освіти, культури і спорту сільської ради Руслана Руденко та голова Джулинської футбольної ліги Олег Ковбасюк.

Вітаючи учасників змагань, кожен із виступаючих дякував військовослужбовцям Збройних Сил України, адже можливість проведення даного турніру була завдяки нашим Захисникам та Захисницям, які ціною власного життя боронять цілісність і суверенітет України та щиро бажав усім, хто безмежно захоплений футболом і не стоїть осторонь спортивного життя, міцного здоров’я, бадьорості духу, невичерпної енергії, віри в себе, вдалих стартів і нових яскравих перемог! Такі змагання не тільки дозволяють визначити кращих спортсменів, а й об’єднують людей, приносять справжнє задоволення й гострі почуття, як спортсменам, так і вболівальникам. Саме в аматорському спорті народжуються майбутні чемпіони та зірки світового масштабу.

За підсумками 52-х проведених матчів Чемпіонату кращими в номінаціях визнано та нагороджено пам’ятними статуетками та грамотами: «кращий голкіпер» – Микола Менюк (ФК «Бершадь»), «кращий захисник» – Анатолій Сікорський (ФК «Бершадь»), «кращий півзахисник» – Олексій Піддубний (СК «Жашківська громада»), «кращий нападник» – Антон Росс (СК «Жашківська громада»), «кращий бомбардир» – Сергій Твердоух (ФК «Ніка» Родниківка), «кращий гравець – Сергій Твердоух (ФК «Ніка» Родниківка), «кращий тренер» – Валерій Гордєєв (ФК «Ніка» Родниківка), «найшвидший гол» – Олег Росолик (ФК ДЮСШ «Ровесник» Бершадь), «кращий арбітр» - Володимир Семерунь (м.Монастирище), «за постійну підтримку Збройних Сил України» - (ФК «Баланівка»), «краща атака» – (ФК «Ніка» Родниківка), «краща оборона» – (ФК «Баланівка»), «стадіон, який прийняв найбільше матчів» – «Колос» (м.Бершадь), приз найкумедніше відео «Мем-Чемпіонату» (125 000 переглядів) – Євген Горбенко (м.Бершадь), «за якісне надання медичної допомоги» – Іван Бегеба (с.Баланівка), «за вчасне інформаційне висвітлення матчів» – Олександр Єгоров (м.Бершадь) та Ігор Соболенко (м.Умань), «за гарний стан футбольного газону «Шляхова-Арена», створення комфортних умов для глядачів та футболістів» – Ольга Ніколаєнко (с.Шляхова).

Після цього, грамотами, спортивними медалями і кубками, запашними шляхівськими короваями нагороджено: СК (Жашківська громада), за зайняте третє місце ФК «Колос» (Джулинська громада), за 2 місце - ФК «Бершадь» і першого переможця Чемпіонату – команду ФК «Ніка» Родниківка.

Всі спортивні кубки, індивідуальні призи, медалі придбанні меценатами, палкими прихильниками гри №1 в світі, депутатом Вінницької обласної ради, директором ПП «Валентина» Василем Гондаруком, депутатом Бершадської міської ради, директором «Будцентр» Олексієм Січаком та директором ПП «Агроцентр Поділля» – Сергієм Соловеєм.

Всім командам, за гарною українською традицією, від депутата Джулинської сільської ради, директора ТОВ «Світанок-Агросвіт» Ковбасюка Олега Івановича були вручені смачні, запашні шляхівські короваї, спечені на місцевій хлібопекарні – керівник Світанько Юрій Данилович.

Організатори щиро дякують за посильну допомогу в організації та проведенні турніру нашим шановним меценатам та бажають всім міцного здоров’я, щастя, хай втілюються в життя плани та задуми. Нехай завжди у ваших домівках буде радість і достаток, а у державі – мир!

Кошти, які були зібрані під час проведення змагань, під егідою Джулинської футбольної ліги використано для закупівлі необхідних речей для наших захисників.

А подібні благодійні футбольні змагання будемо проводити і надалі, задля того, щоб кожен хто любить спорт і футбол зокрема, зумів зробити внесок у нашу Перемогу. В цей нелегкий час для нашої країни кожен повинен розуміти, що навіть невеликий внесок робить нас ближчими до нашої спільної мети – Перемоги над ворогом  та досягнення миру в Україні

Разом до Перемоги! Слава Україні!!!