Привітання Джулинського сільського голови Петра ШВЕЦЯ з нагоди Дня працівників культури та аматорів народного мистецтва

Дата: 09.11.2022 08:00

Шановні працівники закладів культури, учасники мистецьких колективів, ветерани галузі культури!

Ми високо цінуємо ваш вагомий внесок у розвиток культури Джулинської громади. Без вашої підтримки і розуміння, без вашого доброго серця, ініціативності і творчої думки неможливі добрі переміни у нашому суспільному житті.

Ваша праця завжди на виду: ви створюєте людям свято, допомагаєте молодому поколінню долучатися до справжніх витоків української культури, бачити в ній все саме найкраще і цінне.

Ваша діяльність – благородна справа. Ви даруєте людям радість, несете культуру до кожної душі, формуєте в людині почуття прекрасного, надаєте яскраві хвилини спілкування з багатогранним мистецтвом нашого народу і надбанням світової культури. Ви робите навколишній світ кращим і добрішим.

Тож нехай ваша творча нива завжди буде встелена новими здобутками і високими досягненнями.

Сьогодні заклади культури, під час війни, стали осередками волонтерства і гуманітарної допомоги, центрами  роботи з внутрішньо переміщеними особами. В той же час, ви продовжуєте нести свою основну функцію: сіяти добре і світле у цей світ, у душі людей.

Ви всі неймовірні люди! Спасибі вам за добрі справи!

Бажаю всім, хто присвятив себе галузі культури творчого довголіття, невичерпної енергії, щедрих мистецьких здобутків, достатку, терпіння, добра і миру.

Зі святом всіх. І нехай ніколи не згасає потяг людини до пізнання прекрасного.

З повагою

Джулинський сільський голова                                                               Петро ШВЕЦЬ