Робота щодо формування проєкту бюджету громади на 2023 рік

Дата: 11.11.2022 14:17

Продовжується робота щодо формування проєкту бюджету громади на 2023 рік

10 листопада 2022 року відбулося засідання робочої групи з питань підготовки проєкту бюджету Джулинської сільської територіальної громади на 2023 рік.

До обговорення були запрошені члени робочої групи, керівники та головні бухгалтери відділів та управлінь Джулинської сільської ради.

У засіданні робочої групи взяли участь сільський голова Петро Швець, секретар сільської ради Галина Щавінська та заступник сільського голови Роман Кравець.

Під час засідання було розглянуто звіт за 9 місяців 2022 року,  особливості формування дохідної та видаткової частини бюджету громади на 2022 рік, проведено аналіз потреби в коштах, поданої головними розпорядниками в межах прогнозних надходжень бюджету.

У процесі роботи заслухано працівників фінансового управління Джулинської сільської ради  щодо розрахункових показників бюджету за видатками та прогнозних за доходами.

Наступне засідання робочої групи відбудеться згідно графіку.