Дата: 17.11.2022 10:50

21 листопада Україна відзначатиме 18 річницю Помаранчевої революції та 9 річницю Революції Гідності. Із часу відновлення Дня Гідності та Свободи у 2014 році українці відзначають цю дату в умовах війни. Війна, особливо її відкрита фаза після лютого 2022 року, змусила суспільство активніше переосмислювати наше минуле, глибше відчувати й усвідомлювати важливість тих ціннісних орієнтирів, що їх чітко та вікрито задекларували на Майдані.

В Україні заходи до Дня Гідності та Свободи у 2022 році відбудуться під гаслом "Вистояли на Майдані – переможемо у війні".