03 грудня святкує свій ювілейний день народження Хоцько Сергій Васильович – депутат Джулинської сільської ради

Дата: 02.12.2022 08:04

Від імені сільського голови, апарату сільської ради, виконавчого комітету та депутатського корпусу прийміть вітання з днем народження.  Бажаємо Вам мужності, щоб ні на одну секунду не виникало сумнівів у прийнятті рішень; здоров’я, щоб який би вантаж не впав на плечі, вони завжди змогли витримати його вагу; удачі, щоб всі камені, які підкидає Вам доля на життєвому шляху, не траплялися під ноги. Хай сонце сходить, освітлює дорогу і ніколи не гасне у важку годину. Нехай дощ проходить тільки теплий і приносить плоди щастя. А завірюха замітає сліди горя і смутку. З ювілейним днем народження! Добра Вам і добробуту!