Акція Міжрегіонального координаційного гуманітарного штабу «Тепло від дому до окопу"

Дата: 29.11.2022 08:46

Джулинська громада долучилась до акції Міжрегіонального координаційного гуманітарного штабу «Тепло від дому до окопу».

Виготовили і передаємо для потреб наших військових на фронт необхідні речі: металеві пічки, лопати, скоби, цвяхи, сокири .

Спільно з Міжрегіональним координаційним гуманітарним штабом робимо усе, щоб підтримати наших воїнів.

Допомагаємо Україні. Допомагаємо ЗСУ.

Разом - ми сила!

СЛАВА ЗСУ!