Що варто знати про відпустки військовослужбовцям аіл час воєнного стану?

Дата: 22.12.2022 11:00

20.12.2022 Президент підписав закон, що регламентує питання відпусток для військових в умовах воєнного стану.

Законом запропоновано надавати відпустки під час воєнного стану — щорічну основну, за сімейними обставинами та з інших поважних причин — із збереженням грошового забезпечення до 10 календарних днів кожна. Наразі для військових є лише відпустка за наявності поважних сімейних обставин.

При цьому тривалість відпустки визначена без урахування часу, необхідного для проїзду в межах України до місця проведення відпустки та назад (додатково надається не більше 2 діб в один кінець).

Щорічна основна відпустка під час воєнного стану надаватиметься лише один раз протягом року за умови одночасної присутності більше 30 відсотків від чисельності військових певної категорії відповідного підрозділу.