Про скликання 27 чергової сесії сільської ради VІІІ скликання

СІЛЬСЬКИЙ ГОЛОВА

Код ЄДРПОУ 04329547

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

10 лютого  2023 року                                с. Джулинка                                                           № 20

Про скликання 27 чергової сесії сільської ради

VІІІ скликання.

Відповідно до пунктів 2), 8), 19), 20) частини 4 статті 42, частин 4, 10 статті 46, частин 1, 4 статті 47 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», статті 18 Закону України «Про статус депутатів місцевих рад»:

І. Скликати 27 чергову сесію Джулинської сільської ради VIII скликання 20 лютого 2023 року.

ІІ.  До проєкту порядку денного 27 сесії включити питання:

1. Про затвердження Програми надання   одноразової допомоги дітям-сиротам і дітям, позбавленим батьківського піклування,  після досягнення 18-річного віку, на 2023-2025 рік

2. Про затвердження Програми надання   одноразової грошової допомоги випускникам закладів освіти з числа дітей-сиріт  та дітей, позбавлених батьківського піклування,  у 2023 році. (інформує

3. Про затвердження Програми «Придбання обладнання для надання адміністративних послуг з державної реєстрації транспортних засобів та видачі посвідчення водія у центрі надання адміністративних послуг» на 2023 рік .

4. Про внесення змін до рішення  23 сесії  8 скликання від 23    грудня 2022 року №25/33   « Про бюджет Джулинської сільської   територіальної громади на 2023 рік»

5. Про перейменування вулиць та провулків   на території Джулинської сільської ради

6. Звіт директора КНП «Центр первинної медико-санітарної допомоги Джулинської сільської ради про роботу підприємства за 2021-2022 роки.

7. Земельні питання .

8. Різні питання.

ІІІ. Контроль за виконанням даного розпорядження залишаю за собою.

Сільський голова                                                                    Петро ШВЕЦЬ