Звіт про виконання бюджету Джулинської СТГ за січень - квітень 2023 року

Дата: 03.05.2023 16:44

Звіт про виконання бюджету Джулинської сільської ТГ за січень - квітень 2023 року

Фото без опису

За січень - квітень 2022 року забезпечено виконання доходів загального та спеціального фондів бюджету Джулинської сільської територіальної громади в сумі 42 978,5 тис. грн, що становить 109,5% до уточненого плану на період та уточненого плану на рік 32,2%.

По загальному фонді надійшло власних надходжень податків і зборів в сумі в сумі 16 943,2 тис. грн, що становить 114,1 % до уточненого плану на період. Основним бюджетоутворюючим податком у складі доходів загального фонду є податок та збір на доходи з фізичних осіб, виконання якого склало 6 905,6 тис. грн або 40,8 % від усіх фактичних надходжень даного періоду. На другому місці за результатами наповнюваності бюджету є єдиний податок, що склав 31,5 % або 5 345,2 тис. грн. Важливим джерелом надходжень доходів загального фонду є податок на майно,  надходження якого склали  3928,9 тис. грн або 23,2 %, в тому числі: податок не нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки – 496,9 тис. грн, плата за землю – 3 421,5 тис. грн, транспортний податок – 10,4 тис. грн.

Крім власних надходжень податків і зборів, до загального фонду бюджету громади за звітний період отримано 23 766,4 тис. грн дотацій та субвенцій із державного бюджету та інших місцевих бюджетів, в тому числі: освітньої субвенції – 13 087,2 тис. грн, базової дотації – 9 764,4 тис. грн.

До спеціального фонду бюджету громади за січень - квітень 2023 року надійшло 2 269,0 тис. грн, в тому числі податкові надходження – 2,4 тис. грн (це екологічний податок, що складає 0,2 %),  неподаткові надходження – 695,5 тис. грн або 99,8 % (в тому числі: надходжень від плати за послуги – 237,5 тис. грн та  інших джерел власних надходжень – 455,7 тис. грн), кошти від продажу землі – 1 571,1 тис. грн.

Одержані бюджетом громади доходи забезпечили фінансування усіх першочергових видатків, необхідних для функціонування бюджетних установ: своєчасно виплачено заробітну плату працівникам бюджетних установ, профінансовано енергоносії та комунальні послуги, які споживаються бюджетними установами.

За січень - квітень 2023 року із бюджету Джулинської територіальної громади  проведено видатків в сумі 39 586,6  тис. грн, або на 21,9 % від уточненого річного плану та 82,8% від уточненого плану на період.  В тому числі по загальному фонду – 39 316,7 тис. грн (або 99,3%) та по спеціальному фонду – 269,9 тис. грн (0,7%).

В першу чергу бюджетні кошти спрямовувались на фінансування соціально-культурної сфери: за відповідний період на зазначені цілі по загальному та спеціальному фонду використано 33 187,4 тис. грн або 83,8 % усіх видатків, у тому числі на освіту 29 088,5 тис. грн (або 87,6%), охорону здоров‘я – 901,0 тис. грн (2,7%), на соціальний захист  - 1 527,5 тис. грн (або 4,6%), на духовний та фізичний розвиток  - 1 670,4 тис. грн (5,0%).

Видатки в сфері житлово–комунального господарства профінансовані в обсязі 163,4 тис. грн, на оплату електроенергії та запчастин для організації вуличного освітлення -15,2 тис. грн, та оплату дизельного палива для вивезення побутових відходів – 5,8 тис. грн,для  грейдерування вулиць – 20,5 тис. грн, оплату послуг з підгортання сміттєзвалищ – 98,0 тис. грн, оплати праці по забезпеченню благоустрою кладовищ – 11,0 тис. грн, для придбання предметів, матеріалів та інвентарю для організації благоустрою населених пунктів -  12,9 тис. грн.

Органами державного управління  використано 5 631,2 тис. грн, в тому числі на придбання комп’ютерної техніки -  39,2 тис. грн, оплату послуг 103,8 тис. грн та оплату енергоносіїв – 293,9 тис.  грн.

З резервного фонду виділено 94,2 тис. грн, для придбання паливно-мастильних матеріалів для перевезення резервістів, мобілізованих Джулинської сільської територіальної громади, в зв’язку з військовою агресією Російської Федерації проти України.

По забезпеченню діяльності місцевої та добровільної пожежної охорони використано 314,1 тис. грн.

Субвенція з місцевого бюджету державному бюджету на виконання програм соціально-економічного розвитку регіонів для підтримки поліцейського офіцеру громади  для ГУ Національної поліції у Вінницькій області на придбання ПММ– 30 000,00 грн.

Інші субвенції передано ВОВА з метою придбання засобів та обладнання для облащтування постів радіохімічного контролю – 166,3 тис. грн

В загальному, порівняно з минулим роком за відповідний  період надходження збільшились на 6 349,2 тис. грн або на 18,5 %, а видатки на  2395,5 тис. грн або на 6,4 %.