Об'єднаний чемпіонат Джулинської футбольної ліги та Уманського району, пам'яті загиблих захисників України

Дата: 19.05.2023 12:26

Фото без опису21 травня 2023 року відбудуться ігри другого туру Об'єднананого чемпіонату ДФЛ та Уманського району пам'яті загиблих захисників України.

Вашій увазі анонс матчів.

Джулинський дивізіон.

ФК «Цукровик» (Красносілка) - ФК «Світанок-Агросвіт» (Шляхова), 12-00 год., с.Красносілка, стадіон «Авангард», суддя в полі – Віталій Атаманенко, бокові судді – представники від двох команд.

ФК «Авангард» (Монастирище) - ФК «Торнадо» (Бершадь) 16-00 год., м.Монастирище, стадіон «Авангард», судді -  Ястремський Роман, Карпенко Віталій, Давиденко Олексій.

ФК «Колос» (Джулинка) - ФК «ДЮСШ «Ровесник» (Бершадь), 17-00 год., с.Джулинка, стадіон «Колос», суддя в полі – Віталій Атаманенко, бокові судді – представники від двох команд.

Уманський дивізіон.

ФК «4mobile – Базис» (Городецьке) - ФК «Ніка» (Родниківка), 16-00 год., с.Кочубіївка, стадіон «Базис», судді - Семерунь Володимир, Бондаренко Володимир, Філіпчак Олег.

ФК «Патріот» (Берестівець) - ФК «Граніт» (Старі Бабани), 16-00, с.Берестівець, стадіон «Maxsimus», суддя в полі – Сушкета Володимир, бокові судді – представники від двох команд.

ФК «Мілан» (Лозувата) - ФК «Обрій-Хрестинівщина» (Хрестинівка), 16-00 год.,с.Лозувата,  стадіон «Сан-Сіро», суддя в полі - Соболенко Ігор, бокові судді – представники від двох команд.