«Створюємо простір вашої безпеки»: стартував новий проєкт поліції охорони

Дата: 05.06.2023 07:53

Фото без описуДоводимо до Вашого відома, що наразі поліція охорони реалізує проєкт «Створюємо простір вашої безпеки», метою якого є здійснення комплексу заходів, спрямованих на нормалізацію безпекової ситуації, особливо відносно об’єктів критичної інфраструктури, в тому числі і агропромислового комплексу.

З метою профілактики та припинення протиправних дій, поліція охорони пропонує наступні види захисту:

• озброєна охорона стаціонарних об’єктів (складів ЗЗР, елеваторів, місць зберігання техніки, документів тощо);
  • супровід, в тому числі із використання спеціалізованого автотранспорту, цінних, негабаритних вантажів по всій території України;
  • контроль за несенням служби працівниками власної охорони підприємств (виявлення фактів розкрадань, вживання алкогольних напоїв, інші випадки недобросовісного виконання обов’язків);
  • патрулювання мобільними нарядами територій полів під час посівної кампанії, дозрівання та збору урожаю, охорона техніки, яка залишається на полях в нічний час;
  • забезпечення особистої безпеки окремих працівників під час їх роботи (укладання угод, закупівля чи продаж урожаю, техніки, участь у масових заходах) по всій території України;
  • обладнання об’єктів системами охоронної та пожежної сигналізації з реагуванням на виклики нарядами УПО;
  • обладнання автотранспорту системами GPS-моніторингу, з реагуванням на загрози нарядів поліції охорони, а також підключення на спостереження і обладнання «тривожними кнопками»  переносних GPS трекерів і навіть мобільних телефонів;

Підрозділи поліції охорони є централізованою системою сил, створених для охорони об’єктів та іншого майна державної, колективної та приватної власності, юридичних осіб та громадян на договірних засадах.

Співробітники УПО забезпечені вогнепальною зброєю, спеціальним транспортом, спецодягом, спеціальними засобами індивідуального захисту і активної оборони, мають можливість у повному обсязі застосовувати владні повноваження працівників правоохоронних органів щодо порушників правопорядку. У разі виникнення конфліктних ситуацій передбачена оперативна озброєна допомога групами реагування УПО та НПУ.

Тому, враховуючи вище викладене, усіх кого зацікавили відповідні види захисту поліції охорони, просимо звертатись в Управління поліції охорони у Вінницькій області.