Комунальною установою «Центр надання соціальних послуг Джулинської сільської ради» проводилась робота з клієнтами

Дата: 14.08.2023 08:04

Фото без описуПротягом тижня, працівниками комунальної установи «Центр надання соціальних послуг Джулинської сільської ради» (директор Неля Шкурат) проводилась робота з клієнтами. А саме: практичним психологом Віктором Корженівським   проведено ряд індивідуальних консультацій з отримувачами послуг: особи з інвалідністю, та члени родин Захисників та Захисниць України, опікунські сім’ї. Також проведено  групове заняття  та семінар «Самодопомога+». На курсі було проговорено, як важливо проявляти доброту до себе та до інших; як різкі судження про себе можуть стати на заваді проявів доброти до себе та життю згідно з власними цінностями.

Фахівцями із соціальної роботи з сім’ями/ особами, які перебувають в СЖО Тамілою Горбатюк та Ганною Кушнір було відвідано сім'ї, складено акти оцінок потреб  та проведено бесіди на теми: «Формування відповідального батьківства»; «Створення умов для здорового розвитку дітей відповідно до їх потреб»; «Наведення належного санітарного стану житлового приміщення та прилеглої до нього території». Охоплено такі  категорії: сім’ї, які оформили допомогу при народженні дитини; сім’ї Захисників та Захисниць України; сім’ї та особи, які перебувають у складних життєвих обставинах; опікунські сім’ї та решта клієнтів, які отримують послуги у Центрі.

Завдяки злагодженій роботі  клієнти Центру  вчасно отримали  кваліфіковану допомогу та гарний результат по закінченню.

Працюємо на результат та Перемогу!