В Гайсинській РВА відбулась нарада щодо оперативного реагування в разі надзвичайних ситуацій на дорогах

Дата: 17.11.2023 13:10

Фото без описуЗабезпечення належного експлуатаційного стану доріг – завжди у пріоритеті, а особливо в  умовах війни.

Наразі фахівці відпрацьовують порядок взаємодії служб в районах при загрозі виникнення надзвичайних ситуацій, що можуть спричинити порушення транспортного сполучення в осінньо–зимовий період 2023-2024 років.

За дорученням Начальника ОВА Сергія Борзова, його заступник Олександр Піщик провів нараду в Гайсинському районі за участю голови Гайсинської РВА Людмили Головашич, очільників місцевих громад, керівників галузі дорожнього господарства та силових структур області.

Джулинську громаду, на цьому заході, представляли – сільський голова Петро Швець та начальник філії «Бершадський райавтодор», депутат Джулинської сільської ради Сергій Гайдей.

Серед головних питань розглянули:

- забезпечення належного експлуатаційного стану доріг при погіршенні погодних умов у осінньо–зимовий період;

- готовність сил та засобів для реагування на надзвичайні ситуації при погіршенні погодних умов на дорогах, зокрема готовність техніки, резерву пального та посипкових матеріалів, облаштування пунктів обігріву на майданчиках для відстою транспортних засобів у період обмеження дорожнього руху при ускладненні погодних умов.

Під час наради Олександр Піщик наголосив на відповідальному підході до взаємодії та співпраці місцевого самоврядування та профільних служб.

Результатом спільної роботи має стати безперебійне транспортне сполучення за будь-яких умов.