ЗАРЯДЖЕНІ ГІДНІСТЮ І ЖАГОЮ СВОБОДИ

Дата: 21.11.2023 20:47

Фото без опису

Сьогодні в адміністративному центрі громади відбулися урочисті заходи з нагоди Дня Гідності та Свободи і 10-ї річниці Революції Гідності, які цього року проходять під гаслом "ЗАРЯДЖЕНІ ГІДНІСТЮ І ЖАГОЮ СВОБОДИ". Заходи відбулися за участю голови громади Петра ШВЕЦЯ, працівників сільської ради, організацій та установ, закладів освіти, громадськості та родини військовополоненого джулинчанина Владислава Недобійчука. Звучав Державний Гімн України, право внести Державний Прапор України надали Захиснику Артуру Сабітову із Берізок-Бершадських.
 У ході зустрічі присутні переглянули відеофільм про гартування національної ідеї - ідеї Гідності і Свободи - на Майданах під час Помаранчевої революції 2004 року, Революції Гідності упродовж 2013-2014 років. А сьогодні Гідність та Свобода - зброя нашої Перемоги у російсько-українській війні!
Головним акцентом заходу стала тиха акція на підтримку військовополоненого односельчанина Владислава Недобійчука, усіх Героїв Азовсталі та ВЧ 3057 12 бригади. Люди з плакатами, прапорами та патріотичною символікою прийшли підтримати родину Недобійчуків із Джулинки та заявити на весь світ про Героїв, які другий рік у російському полоні!
Захід підготували працівники Джулинського центру культури і дозвілля.

#Гідність_Джулинська_ТГ

Начальник ВОКС  Руслана  РУДЕНКО