Джулинський сільський голова Петро ШВЕЦЬ взяв участь у міжнародному «круглому» столі

Дата: 27.11.2023 08:00

Фото без описуЗа сприяння Фонду «МХП-Громаді», МГО Україна - Польща - Німеччина та Вінницької територіальна організація ВФСТ «Колос» у місті Берегове Закарпатської області 25 листопада поточного року проведено міжнародний «круглий» стіл «Влада, бізнес, громадянське суспільство: об’єднання зусиль заради здорової нації».

В даному заході взяв участь Джулинський сільський голова Петро ШВЕЦЬ.

Під час засідання, обговорювали та приділяли особливу увагу питанням співпраці громад з соціально-відповідальним бізнесом, налагодженню добросусідських відносин з молдавськими та румунськими партнерами, а також змінам у державній регіональній політиці під час війни.

В роботі «круглого» столу долучились десятки голів територіальних громад з різних областей України, голови районних державних адміністрацій, представники державної влади, бізнесу та благодійних фондів.

За підсумками засідання, напрацбовано спільний план дій органів місцевого самоврядування та бізнесових структур.