У Джулинській громаді відбулися заходи з нагоди Дня Збройних Сил України

Дата: 07.12.2023 11:52

Фото без опису

06 грудня у Джулинській громаді відзначили День Збройних Сил України, запросивши мужніх захисників-земляків на захід, який відбувся у Джулинському центрі культури і дозвілля. Це день справжньої мужності, героїзму і відваги, яку щоденно демонструють українські захисники і захисниці.

У заході разом із воїнами-земляками брали участь голова громади Петро Швець, старости сіл, працівники сільської ради.

Усі учасники з особливою шаною виконували Державний Гімн України. Право внести Державний Прапор України надали солдату Сабітову Артуру із Берізок-Бершадських.

Зі словами вдячності та шани до воїнів звернувся голова громади Петро Швець: "Кожен житель громади дякує воїнам за їхню тяжку боротьбу і молиться за всіх наших захисників, які боронять землю від ворога. Неможливо висловити словами нашу безмежну вдячність. Нехай Господь береже кожного українського воїна". Від Джулинської сільської ради вручив їм подяки та солодощі - новорічні подарункові набори. Також кожному воїну вручили патріотичне медове печиво, яке напекла мама Захисника Кравченко Людмила у пам'ять про сина Івана Кравченка.

Фото без опису

Усі присутні на заході хвилиною мовчання вшанували пам'ять про усіх захисників та захисниць, військовослужбовців Збройних Сил України, у яких клята війна забрала життя.

Працівники культури Сергій Звонський із Серебрії та Марина Кравець із Тирлівки виконали патріотичні пісні, які проймали до глибини душі.

Після урочистостей відбувся круглий стіл, під час якого звернулися до присутніх захисників перший заступник голови громади Ніна Кравець, практичний психолог Центру надання соціальних послуг Віктор Корженівський, працівниця Пенсійного Фонду Юлія Козяр та начальник відділу освіти, культури і спорту Руслана Руденко. Зі словами вдячності до захисників звернулася жителька Джулинки Людмила Сторожук.

Урочистий захід підготували працівники культури: Галина Василюк, Ганна Концебовська, Алла Козак, Яна Маринич.

За матеріалами сайту ВОКС Джулинської сільської ради