Рідним полеглого захисника Захара Лялюка вручили вручили орден «За мужність» III ступеня

Дата: 04.01.2024 08:01

Фото без описуСолдат Захар Лялюк за час служби проявив себе як мужній та відважний воїн, тож за свій героїзм і був удостоєний нагороди, але, на жаль, посмертно. Відповідний указ про присвоєння ордену «За мужність» ІІІ ступеня нашому землякові за особисту мужність і самовіддане служіння Батьківщині, захист її суверенітету і територіальної цілісності підписав Президент України Володимир Зеленський. Нагороду батькам Героя Анатолію Івановичу і Юлії Іванівні, меншим братам – Назарію І Михайлу вручили 3 січня поточного року.

Свої глибокі співчуття, слова подяки та підтримки сім’ї загиблого, в присутності рідних Захара Анатолійовича, старости Шляхівського старостату, працівників освіти та культури села, висловили Джулинський сільський голова Петро Швець, начальник Першого відділу Гайсинського РТЦК та СП, підполковник Сергій Паладій.

Передаючи батькам Захара орден, Петро Васильович подякував їм за те, що виховали такого Героя.

Як зазначив очільник громади: «Жодна військова відзнака і людська шана не повернуть згорьованій матері сина. Будучи учасником АТО, з перших днів повномасштабного вторгнення Ваш син прибув у військкомат і знову пішов захищати Україну. Анатолію Івановичу і Юліє Іванівно, хочу схилити голову перед Вашим сином подякувати за виховання справжнього воїна і патріота. Ми завжди будемо пам’ятати Захара. Герої не вмирають, вони завжди будуть з нами, в наших серцях».

Солдат Лялюк Захар Анатолійович до останнього подиху зберігав вірність військовій присязі та українському народові. Його ім’я навіки вписане в історію України!