НАЗК запустило новий онлайн-курс “Як взаємодіє держава: вивчай, комунікуй, змінюй”

Дата: 12.02.2024 10:25

Курс “Як взаємодіє держава: вивчай, комунікуй, змінюй” розміщено на навчальній платформі Study.NAZK https://study.nazk.gov.ua/courses/course-v1:NAZK+ak013+2024-01/about/

В онлайні-курсі «Як взаємодіє держава: вивчай, комунікуй, змінюй» розповідається про інструменти ефективної взаємодії між органами влади, суспільством та бізнесом; виокремимо спільні й суперечливі елементи їх взаємовідносин; розглянемо роль публічних службовців у розвитку сталих партнерських взаємовідносин між державою, бізнесом та інститутами громадянського суспільства.

Тож запропонований курс надасть відповіді на питання:

• чому важливо державним органам взаємодіяти з громадськістю

• як залучати бізнес до вирішення питань місцевого самоврядування

• як рівень комунікації публічного службовця сприяє встановленню ефективних партнерських відносин між владою та громадою

Для кого цей курс:

• керівники організацій публічної сфери

• публічні службовці

• громадяни, які бажають підвищити свою обізнаність із сучасними інструментами ефективної взаємодії органів влади, суспільства і бізнесу

Що на вас чекає:

• інтерактивна подача навчального матеріалу

• 7 інтерв’ю та кейсів з філософами, підприємцями, архітекторами змін і громадськими діячами та діячками

• 5 домашніх завдань, які допоможуть подивитися у бік змін

• пам’ятки, які можна завантажувати та використовувати в роботі

• цікаві інтерактиви та гра “Партнерство MAKER” з бонусами

• тестування для закріплення отриманих знань

• сертифікат на 0,3 кредиту ЄКТС

Курс створений у партнерстві з Інститутом медіації партнерства, Радою бізнес-омбудсмена, Платформою соціальних змін та за підтримки Universal Studio. Реєстрація відкрита на навчальній платформі Study.NAZK за посиланням.