Виконання бюджету Джулинської сільської територіальної громади за січень-лютий 2024 року

Дата: 02.04.2024 16:35

За оперативними даними до бюджету громади станом на 29 лютого 2024 року з початку року надійшло 24 535,2 тис.грн. податків і платежів, що становить 18,4% до плану на рік з урахуванням змін, становить 104,8% до уточненого плану на період з урахуванням змін, в тому числі за лютий  місяць отримано 14 292,8 тис. грн. В тому числі по загальному фонді 23 568,0 тис. грн та 967,2 тис. грн по спеціальному.

Основним податком, який наповнює бюджет громади, є податок на доходи з фізичних осіб, надходження якого склали 5 160,9 тис. грн або 35,0% від усіх власних надходжень загального фонду.

На другому місці за результатами наповнюваності бюджету є єдиний податок, що склав 25,7 % або 3 790,6 тис. грн.

Важливим джерелом надходжень доходів загального фонду є податок на майно,  надходження якого склали  5 119,7 тис. грн або 7,8%, в тому числі: податок не нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки – 339,6 тис. грн, плата за землю – 4 780,1 тис. грн.

Крім власних надходжень податків і зборів, з початку року до бюджету громади надійшло 9 558,4 тис. грн. дотацій і субвенцій із державного та інших бюджетів.

За січень-лютий 2024 року Фінансовим управлінням Джулинської сільської ради профінансовано видатків на загальну суму 18 355,6 тис. гривень. Кошти спрямовані за наступними галузевими ознаками:

-«Державне Управління» – 3 218,4 тис. гривень;

- «Освіта» – 12 836,8 тис. гривень;