Перша річниця з дня загибелі Михайла МУРАША (Мурика)

Дата: 14.04.2024 17:44

Фото без опису

Сьогодні, 14 квітня, у Тирлівці вшановували першу річницю пам'яті захисника МУРАША Михайла Сергійовича, який загинув під час виконання бойового завдання з оборони населеного пункту Червонопопівка Луганської області. Михайлові було лише 28 років.

Фото без опису

Односельчани з великою повагою та шаною зійшлися до місцевої школи та закладу культури, де відбулися пам'ятні заходи. У них брали участь голова громади Петро Швець, староста Микола Макарчук, начальник ВОКС Руслана Руденко, представники установ та організацій села, прибули побратими Михайла.

Фото без описуФото без описуФото без описуФото без опису​​​​​​

Теплими спогадами ділилася перша вчителька Надія Костянтинівна, яка приїхала із села Червоне сусідньої громади.
До болю втрат звикнути неможливо. Ця річниця гіркої розлуки, вічного жалю і світлої пам'яті. Це непоправна втрата для односельчан, його друзів, та найбільше – для родини. Михайло був найкращим, люблячим і турботливим татусем для своєї донечки Ангелінки. Їй не вистачатиме його батьківського піклування і любові. Немає таких слів, які б зараз могли заспокоїти  родину Героя. Це непоправна втрата для всіх нас і водночас історія, викарбувана іменами тих, кого ми не вправі забувати...

Фото без опису​​​​​​

Доземний уклін Воїну Світла  за його вірність, чесність, мужність та силу. Безмежна вдячність – за його хоробрість у боротьбі з окупантом; за силу духу та рішучість – захищати свою країну; за цей короткий, але такий важливий для нас всіх життєвий шлях. Він був, є і буде справжнім сином України.
Герої не вмирають, вони живуть у наших серцях!

Начальник ВОКС Джулинської сільської ради   Руслана РУДЕНКО