До уваги сільгоспвиробників Джулинської територіальної громади!

Дата: 17.04.2024 09:47

Фото без опису

23 квітня 2024 року об 11 годині в приміщенні Вінницької районної військової адміністрації відбудеться семінар «Актуальне для сільгоспвиробників: обіг земель сільськогосподарського призначення, зміни законодавства під час війни»

Реєстрація учасників з 10.30 до 11.00 години за адресою: м. Вінниця, вул. Хмельницьке шосе, 17, актова зала.

Для участі в семінарі необхідно зареєструватися за посиланням: http://surl.li/sqdwd

Телефон для довідок: 66-14-06

П Л А Н

семінару «Актуальне для сільгоспвиробників: обіг земель сільськогосподарського призначення, зміни законодавства під час війни»

Дата проведення: 23 квітня 2024 року

Місце проведення: приміщення Вінницької РВА

Початок заходу: о 11.00 год.

Учасники семінару: представники сільськогосподарських підприємств та органів місцевого самоврядування.

В нараді приймають участь: заступник Начальника обласної військової адміністрації ЗДІТОВЕЦЬКИЙ С.Г., директор Департаменту агропромислового розвитку ОВА СІДОРОВ О.В., начальник Вінницької районної військової адміністрації Віталій УРДЗІК.

Модератор ЗДІТОВЕЦЬКИЙ Сергій Георгійович

Вітальні слова

• заступникНачальникаобласноївійськовоїадміністраціїСергій ЗДІТОВЕЦЬКИЙ
  • директор Департаменту агропромислового розвитку ОВАОлегСІДОРОВ
  • головний редактор журналу «АгроPRO»ЕльвіраТКАЧОВА
    1. Зміни законодавства, що сталися і діють під час дії воєнного стану:
      • трудове законодавство (прийом, звільнення, оплата праці, відпустки);
      • ліцензування зберігання пального;
      • дозволи на оброблення відходів та на викиди в атмосферне повітря;

-   спецдозволи   на водокористування та добування надр;                                         Спікер: головний редактор журналу «АгроPRO» Ельвіра  ТКАЧОВА

1. Актуальні зміни податкового законодавства для сільгоспвиробників

Спікер В.о. начальника Головного управління Державної податкової служби у Вінницькій області Оксана ДОМЕРАТ

1. Придбання земельної ділянки приватної власності (переважне право орендаря та як ним скористатися, покупці, площа, ціна, перевірка власника та покупця, оподаткування).

• заступник головного редактора журналу «АгроPRO»ІринаДМИТЕРКО

- Адвокат, радник з земельних питань ГС «Аграрний Союз України» Олександр НОРОЧЕВСЬКИЙ

1. Оренда земель сільськогосподарського призначення у громадян (переважне право на оренду, застосування НГО, індексація, оподаткування, особливості виплати, нюанси оренди земель державної та комунальної власності).

• головний редактор журналу «АгроPRO»ЕльвіраТКАЧОВА
  1. Невитребувані земельні паї (оренда та перехід у комунальну власність з 2025 році).

Спікери:

• Адвокат, радник з земельних питань ГС «Аграрний Союз України» ОлександрНОРОЧЕВСЬКИЙ
  • заступник головного редактора журналу «АгроPRO»ІринаДМИТЕРКО
  1. Викуп фермерської землі (процедура, права фермера та місцевої влади, конфліктні ситуації) та позбавлення права на землю (огляд судової практики).

Спікер:  Адвокат, радник з земельних питань ГС «Аграрний Союз України» Олександр НОРОЧЕВСЬКИЙ

1. Емфітевзис: що з ним робити (особливості використання, нейтралізація переважних прав орендаря, емфітевзис – в умовах викупу землі).

Спікер  Адвокат,  радник  з  земельних  питань  ГС  «Аграрний  Союз  України»

Олександр НОРОЧЕВСЬКИЙ

Відповіді на запитання, задані учасниками семінару.

Підведення підсумків семінару.

Загальний час семінару 2,5-3 години.