Третя річниця загибелі Воїна Івана Кравченка
Сьогодні, 22 травня 2026 року, Джулинська громада з глибоким сумом згадує треті роковини з дня загибелі нашого відважного Захисника, жителя села Джулинка Кравченка Івана Володимировича.
Минає три роки гіркої розлуки, великого горя та страшної печалі, які оселилися в серцях рідних і близьких після втрати дорогої людини. Цей час не загоїв ран, адже пам'ять про вірного сина України залишається живою, щодня нагадуючи про високу ціну нашої свободи та незалежності.
Івану було 46 років – вік, коли людина перебуває у самому розквіті сил, сповнена планів та надій на довге і щасливе майбутнє. Молодший сержант Іван Кравченко обрав шлях воїна, ставши до лав 112-ї окремої бригади територіальної оборони Збройних Сил України, аби боронити рідну землю від загарбників.
Життя Героя обірвалося під час ведення стримуючих дій проти ворога поблизу міста Бахмут Донецької області. Іван загинув, не встигнувши реалізувати безліч добрих справ на цій землі та здійснити свої найзаповітніші мрії. Його мужність під час виконання бойового завдання стала свідченням незламності духу Українського солдата, який стоїть до останнього подиху за спокій своїх рідних та цілісність держави.
Він встиг найважливіше – віддати своє життя за Україну, за її волю та за кожного з нас. Його жертовність є тим міцним фундаментом, на якому тримається наша нація, і ми завжди пам’ятатимемо, якою непомірною ціною здобувається наша майбутня Перемога. Подвиг Івана назавжди закарбований в історії нашої громади як символ справжнього патріотизму, що не знає меж і не боїться жодних випробувань.
У цей скорботний день я низько схиляю голову перед світлою пам’яттю Івана Володимировича та висловлюю найщиріші співчуття його матері, дружині, дітям та всій родині. Поділяю ваш невимовний біль і сумую разом з вами. Відвага та самовідданість мужнього Воїна назавжди залишаться у наших серцях, нагадуючи про те, що справжні Герої живуть вічно у пам'яті вдячного народу.
Нехай спокій душі Івана буде вічним у Царстві Небесному, а його ім’я продовжує світити дороговказом для майбутніх поколінь.
Слава Україні! Героям слава!
