Професійне свято - на Говерлі!

Дата: 04.10.2017 21:36

Освітяни Джулинської ОТГ зустріли День учителя на Говерлі! Професійне свято працівники освітянської галузі вирішили відзначити неординарно. Відділом освіти, культури і спорту сільської ради ОТГ для працівників шкіл та дитсадків було організовано екскурсійну поїздку вихідного дня у Карпати!

Відвідали гірськолижний курорт Буковель, водоспад Гук на території Карпатського національного природного парку біля с.Микуличин, мандрували стежками Олекси Довбуша у Яремчі, а головне - підкорили найвищу вершину українських Карпат - Говерлу! Повертаючись додому, проїжджаючи через Вінницю, освітянам вдалося помилуватися ще й найбільшим у світі річковим світломузичним Фонтаном Рошен.
Захід відбувся за сприяння голови Джулинської ОТГ Петра Швеця, голови профспілкового комітету працівників освіти Бершадського району Миколи Морочинського, голови райкому профспілки працівників державних установ Тетяни Гресько.