З днем Державного Прапора України!

Дата: 22.08.2017 22:31

День Державного Прапора - це свято всіх поколінь українців. Це повага до символу держави, що пройшов довгий героїчний шлях. Церемонія підняття прапора в кожного українця викликає найкращі патріотичні почуття та гордість за свою Батьківщину.

Цей день є одним з найбільш знакових свят в історії України. Ставлячись з повагою до державних символів України, ми шануємо непорушний зв'язок часів і поколінь, зберігаємо культурні традиції українського народу. Упевнений, що, дивлячись на полотнище прапора, кожен українець - як житель великої країни - відчуває гордість за свою Батьківщину, за свій великий народ.

Від усього серця бажаю Вам, щоб життя завжди було яскравим і багатим, як кольори нашого Державного стягу: синім і мирним, як небо, та жовто-золотистим, як пшеничні поля України! Доброго здоров'я, добробуту і щастя кожній родині.

Зі святом Вас, дорогі жителі громади!

Петро Швець, голова Джулинської ОТГ