Гід з державних послуг

Гід з державних послуг — інформаційний онлайн-портал про всі сервіси, що надаються органами виконавчої влади та місцевого самоврядування.

Потрапляючи на Гід, мешканці громади можуть отримати повну та достовірну інформацію про всі державні послуги нашої країни, зокрема:

•  інформацію про те, де можна отримати послугу й як її замовити;
  • чи є державна послуга онлайн, чи вона поки доступна лише офлайн;
  • хто може звернутися за отриманням такої послуги;
  • строк та вартість надання державної послуги;
  • вичерпний перелік документів, який є необхідним при отриманні державної послуги;
  • куди звернутися для оскарження рішень, дій і бездіяльності суб’єкта надання державної послуги тощо.