Управління, відділи Джулинської сільської ради
ФІНАНСОВЕ УПРАВЛІННЯ
ДЖУЛИНСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ
Карпінська Олена Михайлівна
начальник фінансового управління
Шаповал Інна Михайлівна
головний бухгалтер фінансового управління
Бюджетний сектор
Суханевич Олена Миколаївна – завідувач сектору
Сектор прогнозування доходів
Щавінська Валентина Миколаївна
завідувач сектору
УПРАВЛІННЯ СОЦІАЛЬНОГО ЗАХИСТУ ТА ОХОРОНИ ЗДОРОВ'Я
ДЖУЛИНСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ
Усатюк Тетяна Дмитрівна – начальник управління соціального захисту та охорони здоров'я
Жмелюк Тетяна Олексіївна – начальник відділу бухгалтерського обліку та господарського забезпечення, головний бухгалтер
Човганюк Оксана Дмитрівна - начальник відділу грошових виплат та компенсацій
Спеціалісти відділу грошових виплат та компенсацй :
Кравець Олеся Василівна
Сивак Марія Яківна
ЦЕНТР НАДАННЯ СОЦІАЛЬНИХ ПОСЛУГ
ДЖУЛИНСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ
Шкурат Неля Іванівна – директор ЦНСП
Кольцова Ольга Михайлівна – головний бухгалтер ЦНСП
Горбатюк Таміла Миколаївна - фахівець з соціальної роботи консультативної служби для осіб, які потраждали від насильства
Кушнір Ганна Василівна - фахівець з соціальної роботи сектору соціальної роботи
Корженівський Віктор Костянтинович - психолог
Яворський Віктор Олександрович - водій служби з перевезення "Соціальне таксі"
ВІДДІЛ ЗЕМЕЛЬНИХ ВІДНОСИН, АРХІТЕКТУРИ ТА МІСТОБУДУВАННЯ
ДЖУЛИНСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ
Балан Анатолій Миколайович
начальник відділу земельних відносин, архітектури та містобудування
Охота Вікторія Сергіївна - головний бухгалтер відділу земельних відносин, архітектури та містобудування
Настенко Василь Миколайович - головний спеціаліст відділу земельних відносин, архітектури та містобудування
Тітарчук Віта Іванівна - спеціаліст ІІ категорії відділу земельних відносин, архітектури та містобудування
Запорощук Оксана Вікторівна - інспектор з питань землевпорядкування (с.Ставки)
Кавун Катерина Іванівна - спеціаліст ІІ категорії з питань землевпорядкування (с.Серединка)
Ковбасюк Таїсія Іванівна - спеціаліст ІІ категорії з питань землевпорядкування (с.Шляхова)
Кравець Віталій Ількович - спеціаліст І категорії з питань землевпорядкування (с.Чернятка)
СЛУЖБА У СПРАВАХ ДІТЕЙ
ДЖУЛИНСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ
Паламарчук Людмила Іванівна - начальник служби у справах дітей
Тітаренко Марія Леонідівна - спеціаліст служби у справах дітей
Бондарчук Вікторія Миколаївна - головний бухгалтер служби у справах дітей
ВІДДІЛ ОСВІТИ, КУЛЬТУРИ І СПОРТУ
ДЖУЛИНСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ
Руденко Руслана Вікторівна – начальник відділу освіти, культури і спорту Джулинської сільської ради
Яценко Ольга Іванівна - головний спеціаліст відділу освіти, культури і спорту
Рибак Наталія Віталіївна - головний спеціаліст відділу освіти, культури і спорту
Ляшевська Людмила Олександрівна - спеціаліст відділу освіти, культури і спорту
КУ "Центр професійного розвитку педагогічних працівників
Джулинської сільської ради"
Усатюк Мирослава Вікторівна - директор
Заміхора Лариса Анатоліївна - консультант
КУ "Центр фінансово-господарського обслуговування закладів освіти та культури Джулинської сільської ради"
Подолянчук Олеся Сергіївна - директор КУ "Центр фінансово-господарського обслуговування закладів освіти та культури Джулинської сільської ради"
Кокошко Тетяна Петрівна - головний бухгалтер
Жук Людмила Володимирівна - бухгалтер
Пшеничниченко Галина Сергіївна - бухгалтер
Ковалюк Розалія Анатоліївна - бухгалтер
Скрипник Ніна Миколаївна - бухгалтер
Іскрак Наталія Ігорівна - бухгалтер
Устенко Ольга Пилипівна - бухгалтер
Грибанова Тамара Сергіївна - бухгалтер
Майстренко Алла Сергіївна - бухгалтер
Ляшевський Валерій Петрович - завідувач господарством