У Джулинці відбулося чудове, гармонійне та напрочуд веселе свято Івана Купала.

Дата: 08.07.2021 08:05

В ніч з 6 на 7 липня відзначається свято Івана Купала – традиційне дійство, яке має давні корені. Найпоетичніше свято, яке широко відзначається зараз на Україні, традиційно вважають Івана Купала. Це день літнього сонцестояння, що збігається з Різдвом Івана Хрестителя. За народними переказами саме у купальську ніч на коротку мить розквітає папороть. А той, хто знайде її квітку, буде щасливим.

Ось і на  території Джулинської громади є добра традиція – святкувати Івана Купала. Цей рік не став виключенням.  Так біля річки Південний Буг 7 липня відбулося чудове, гармонійне та напрочуд веселе свято Івана Купала. Бажаючих подивитись на святкування було чимало. Люди змогли помилуватись виступами народних та творчих колективів територіальної громади, танцювальних дитячих та дорослого колективу Супер-мами, прийняти участь у різноманітних конкурсах, відпочити від буденних турбот та повеселитись на чудовому святі. Для дітей були організовані атракціони та смаколики.

Гостей привітав сільський голова Петро ШВЕЦЬ, побажавши всім присутнім, веселого настрою, незабутніх емоцій, міцного здоров’я та знайти квітку папороті кожному, хто мріє про звершення чуда і здійснення бажань.

На культурний захід завітали також козаки верхи на конях.

Коли звечоріло дівчата попускали вінки на воду.

Кульмінацією свята стало розпалення вогнища, яке невдовзі у дружньому хороводі зібрало навколо себе майже всіх присутніх.

Свято Купала вдалося на славу, а відродження прадавніх традицій потішило душу всіх учасників заходу.

Завершився вечір святковою дискотекою.