Привітання Джулинського сільського голови з Всеукраїнським днем бібліотек

Дата: 30.09.2021 07:54

Шановні працівники бібліотечних установ!

Дозвольте від усього серця привітати Вас з професійним святом – Всеукраїнським днем бібліотек!

Ваша робота надзвичайно потрібна й відповідальна, адже саме ви забезпечуєте зберігання знань та широкий доступ до його найважливішого й найдоступнішого джерела – до Книги! Ви завжди можете порадити саме те, що нам до душі, допоможете обрати потрібні книги, журнали, газети.

Усі ми без винятку переступали поріг бібліотеки. У цьому Храмі Знань ми, завдяки вашій невтомній увазі, отримуємо те чого прагнемо якнайбільше – вірного друга на годину, день, тиждень. А завдяки знайомству з книгою – стаємо досвідченішими й мудрішими, вчимося на досвіді багатьох наших попередників обирати друзів у реальному житті.

В день професійного свята та на довгі роки життя бажаю вам, шановні бібліотекарі, залишатися такими ж мудрими, щирими та відповідальними. Нехай кожен день вашого довгого життя буде осяяний злетом душевних сил, радості та бажання творити добро.

Сили і натхнення вам для усіх добрих справ!

З повагою

Джулинський сільський голова                                                                Петро ШВЕЦЬ