Чемпіонат ДФЛ. Гра 5-го туру

Фото без описуЧемпіонат ДФЛ. Гра 5-го туру

Вищий дивізіон.

МФК «Світанок-Агросвіт» (Шляхова) -  ФК «Орлівка» (Орлівка) - 7:5

Два фаворити вищого дивізіону з третьої спроби, заочно визначали переможця першого кола. Незважаючи на поразку "орли" за змістом та динамікою видали свій найкращий матч у цьому чемпіонаті. Одразу треба зауважити, що гості прибули до Шляхової без воротаря Івана Білецького і воротарський светр сьогодні приміряли Антон Наутяк та Владислав Васалатій. Після проваленого першого тайму "Орлівка" за умов форс-мажору змушена була близько 30-ти хвилин грати у п'ять польових гравців, намагаючись врятувати матч. "Світанок-Агросвіт" насамперед зіграв правильно тактично, чому посприяли швидкі голи Юрія Грищенка та Олексія Максіменка. Зрозуміло, що в такій ситуації господарі зачинилися на своїй половині і діяли суто на контратаках, здебільшого намагаючись вразити порожні ворота суперника. Після вилучення за фол останньої надії голкіпера Антона Наутяка, п'ятірка "орлів" Віталій Медвідь-Владислав Васалатій - Міранда Фелікс -Максим Фурман - Леонід Поліщук практично не йшла з майданчика, лише зрідка Тарас Тригубенко давав перепочинок комусь з них. На межах фізичних сил гості ледь не витягли, здавалося б, вже програний матч. За 1.45 до сирени Васалатій реалізує 10-метровий за перебір фолів і рахунок стає 5:4. Остання хвилина видалася дуже багатою на події, тут були і  голи Тастанкулова та Фурмана, і 3 попередження дисциплінарного плану, і невдоволення арбітражем ледь не всіх гравців обох команд - як водиться, всі атрибути, які супроводжують матчі такого рівня. Якщо підсумувати всю ситуацію цілком, то можна назвати цей матч початком кульмінації всього чемпіонату, далі ігри будуть ще видовищніші, поза всяким сумнівом. Повторюся, шанси на 3 комплекти медалей мають 4 команди. Все тільки починається.