208 кисневих концентраторів отримають центри первинної медико-санітарної допомоги в 14 громадах Вінниччини

Дата: 01.08.2022 09:18

29 липня на черговій 27-й сесії обласної Ради 8 скликання депутати ухвалили рішення про передачу 208 кисневих концентраторів центрам первинної медико-санітарної допомоги територіальних громад. Медичне обладнання було придбано за кошти субвенції з державного бюджету. Зокрема, кисневі концентратори  отримають такі громади:

-        Могилів-Подільська – 16;

-        Немирівська – 18;

-        Гніванська – 10;

-        Теплицька – 15;

-        Оратівська – 12;

-        Брацлавська – 6;

-        Турбівська – 10;

-        Козятинська – 18;

-        Махнівська - 4;

-        Калинівська – 24;

-        Іллінецька – 16;

-        Джулинська – 7;

-        Погребищенська – 11;

-        Тростянецька – 16.

– Сьогодні, як ніколи, медичні заклади в територіальних громадах області потребують додаткового обладнання, – прокоментував сесійне рішення голова обласної Ради Вячеслав Соколовий. – Нині на Вінниччині перебуває понад 170 тисяч внутрішньо переміщених осіб, це майже 10% населення області. Навантаження на медичні заклади значно збільшилося, і наших медиків для лікування такої кількості пацієнтів треба забезпечити всім необхідним – і ліками, і апаратурою.