Дата: 29.08.2022 08:00

Сьогодні – День пам'яті захисників України, які загинули в боротьбі за незалежність, суверенітет і територіальну цілісність нашої держави.

Наш народ ніколи не забуде кожного й кожну, хто бореться за Україну, хто віддав за неї своє життя.

І наша пам'ять – це не все, що в нас є. Наша незалежність, яку ми збережемо й передамо нашим дітям і онукам, наша перемога, яка обов'язково буде, стануть найкращим ушануванням пам'яті всіх, хто загинув у цій війні. Герої живуть вічно!

Слава нашому народу!

Слава всім нашим воїнам!