06 березня минає рік від дня загибелі нашого земляка, захисника України ЛЯЛЮКА Вадима Миколайовича

Дата: 06.03.2023 12:28

Фото без описуВадим Лялюк народився 18 червня 1994 року в селі Тернівка. В 2011 році закінчив Тернівську ЗОШ І-ІІІ ступенів.

16 травня 2015 року був мобілізований до лав ЗСУ. Ще зовсім без досвіду був відправлений в зону АТО на територію Донецької області Тельманівського району в село Гранітне, де мужньо обороняв територіальну цільність нашої України. Він вистояв там, повернувся живим та мужнім на рідну Вінниччину.

24 лютого 2022 року після повномасштабного вторгнення російської нечисті на нашу українську землю Вадим відразу пішов захищати свою Батьківщину.

Загинув Вадим Миколайович 06 березня минулого року, від  ворожої ракети, захищаючи міжнародний аеропорт «Вінниця».

Сьогодні, Джулинський сільський голова Петро ШВЕЦЬ, разом із рідними, близькими, друзями Вадима Лялюка, першим заступником Ніною Кравець, начальником відділу освіти, культури і спорту Русланою Руденко, працівниками Тернівського старостату, Тернівського ліцею, жителями села вшанували пам’ять Героя, розділяючи з рідними скорботу та біль втрати.

Вадим Лялюк справжній патріот, вірний захисник України.

Таким він назавжди залишаєтесь у нашій пам’яті, а його ім’я навіки буде взірцем мужності, патріотизму та незламності.

ГЕРОЇ НЕ ВМИРАЮТЬ…

ВІЧНА ТА СВІТЛА ПАМ’ЯТЬ!