УВАГА! ІНФОРМАЦІЯ ДЛЯ ВНУТРІШНЬО ПЕРЕМІЩЕНИХ ОСІБ

Дата: 09.05.2023 16:48

Протягом періоду з початку воєнної агресії російської федерації проти України, ми намагаємось відслідкувати зміни у законодавстві та актуальні питання, які виникають у наших громадян, що звертаються за правовою допомогою.

БФ « Право на захист»  запрошує внутрішньо переміщених осіб, які тимчасово проживають на території Джулинської територіальної громади, на зустріч з юристами фонду, для обговорення питань:

1. Закон України «Про компенсацію за пошкодження та знищення окремих категорій нерухомого майна внаслідок бойових дій, терористичних актів, диверсій спричинених агресією російської федерації» №7198:

-що відноситься до об’єктів нерухомого майна?
    - хто може отримати компенсацію;
    - види та розмір компенсації;
    - порядок компенсації за знищені об’єкти нерухомого майна.
  2.  Документи на квартиру/будинок (право власності) залишились в зоні активних бойових дій/згоріли/загублені, що робити? Як подати заяву на компенсацію?
  3. Звертались до правоохоронних органів, але не отримати Витяг з ЄРДР та Пам’ятку потерпілого про права та обов’язки, які мої подальші дії?
  4.  Оформлення спадщини в умовах воєнного стану.
  5.  Соціальні виплати ВПО ( порядок призначення та нарахування).
  6.  Зміна місця  фактичного проживання/реєстрації ВПО та інші проблемні питання.
  7.  Отримання дітьми статусів, які постраждали внаслідок воєнних дій та збройних конфліктів.
  8. Питання щодо призначення пенсій, субсидій.
  9.   Питання пов’язані зі збройним конфліктом серед цивільних особі ( отримання відповідних статусів та соціальних гарантій, смерть рідних та інші).

Зустріч відбудеться  16.05.2023 о 13 годині в приміщенні Центру культури та дозвілля Джулинської  територіальної громади за адресою: с.Джулинка, вул.Центральна,32.