БЕЗПЕЧНІ КАНІКУЛИ

Дата: 19.06.2023 13:08

БЕЗПЕЧНІ КАНІКУЛИ!

Саме під таким гаслом фахівці із соціальної роботи Центру надання соціальних послуг Джулинської сільської ради, здійснили відвідування сімей у яких виховуються діти та які перебувають у складних життєвих обставинах.

Станом на червень 2023 року, під соціальним супроводом фахівців перебуває 26 сімей, в яких виховується 65 дітей.  Під час відвідувань, особлива увага була акцентована на створення належних умов для забезпечення першочергових потреб дітей (харчування, безпека, предмети гігієни, належний догляд, медична допомога). З батьками проведено бесіди щодо належного догляду за дітьми, особливо під час літніх канікул, обговорювалось питання організації дозвілля дітей, особливо з дотримання правил безпеки поводження та поведінки під час перебування за межами дому та на водоймах.

За результатами роботи, складені акти оцінки потреб сім'ї/особи, акти обстеження сімей, а  також попереджено про відповідальність батьків та осіб, які їх заміняють, про забезпечення необхідних умов для повноцінного розвитку дітей, недопущення конфліктів в сім'ї та домашнього насильства.