Надано матеріальну допомогу

Дата: 11.07.2023 11:20

Управлінням соціального захисту та охорони здоров'я Джулинської сільської ради, розглянуто заяви про надання одноразової матеріальної допомоги, які надійшли від жителів громади за червень 2023 року.

За результатами розгляду, нараховано та виплачено допомогу жителям громади які опинилися в складних життєвих обставинах, на лікування хронічних та онкологічних хвороб, проведення хірургічних операцій, поховання осіб незастрахованих в системі соціального страхування, відшкодування витрат на поховання загиблих (померлих) внаслідок військової агресії Російської Федерації проти України, на загальну суму 24,000 грн.