Планові відвідування сімей

Дата: 09.02.2024 17:51

Фахівцями з соціальної роботи Центру надання соціальних послуг Джулинської сільської ради спільно із спеціалістами служби у справах дітей Джулинської сільської ради 08.02.2024 та 09.02.2024 року здійснено планові відвідування сімей, які проживають на території Джулинської громади, родини яких відносяться до вразливих категорій населення. Метою відвідування сімей було перевірка дотримання санітарно-гігієнічних умов проживання дітей та недопустимості порушення їх прав.
   Систематичне відвідування таких сімей та надання їм моральної підтримки спеціалістами стимулює родини до покращення якості їх життя. За результатами відвідування у сім’ях проведена профілактична робота щодо створення умов для належного виховання дітей та відповідального батьківства з метою зменшення кількості дітей, що перебувають поза сімейним оточенням.