Пам’ятаємо!

Дата: 06.03.2024 08:02

Фото без описуСьогодні, 6 березня, -  2 річниця з дня загибелі нашого земляка, Героя, мужнього воїна  і захисника, жителя с.Тернівка Джулинської громади Лялюка Вадима Миколайовича. Життя  справжнього патріота та надзвичайно доброї і світлої людини, воїна, який до кінця виконав свій громадянський і військовий обов’язок, обірвалося від ворожої ракети захищаючи міжнародний аеропорт «Вінниця».

Вадим був напрочуд щирим, доброзичливим, працелюбним. Ніколи не цурався ніякої роботи і ніколи не боявся труднощів. А тому, не вагаючись, став на захист своєї Батьківщини і відважно боровся за її свободу до кінця.

Саме таким – хоробрим, сильним, мужнім – він залишиться у нашій пам’яті.

Доземний уклін Вадиму Миколайовичу за його захист, за його подвиг! Щирі співчуття родині загиблого, усім, хто його знав і любив.

Сумуємо разом з вами... Низько схиляємо голови у скорботі... Розуміємо, що жодні співчуття не зменшать біль втрати, жодне слово не вигоїть душевну рану ні через рік, ні через десятки років. Та, обіцяємо, ми завжди пам’ятатимемо нашого Героя. Вадим завжди житиме у серцях мешканців нашої громади.

Вічний спочинок і світла пам’ять тобі, Герою!

Слава Україні! Героям слава!