"КВІТНИ. ДОПОМАГАЙ. ПЕРЕМАГАЙ"
Управління соціального захисту та охорони здоров'я, Центр надання соціальних послуг Джулинської сільської ради, долучились до акції «Квітни. Допомагай. Перемагай.» від Фонд громади "Подільська громада" , метою якої є уквітчати квітами Україну та підтримати наших бійців шляхом благодійних пожертв.
100 саджанців троянд, висаджено на території установи соціального захисту громади, як символ нашої перемоги.
Висадка квітів/саджанців здійснена в рамках акції "Квітни. Допомагай. Перемагай", яку реалізує Фонд громади "Подільська громада", за підтримки компанії "Декоплант" Dekoplant Щиро вдячні за можливість уквітчати нашу громаду, Україну та підтримати ЗСУ! Разом до перемоги!