Відбулася чергова тридцять сьома сесія Джулинської сільської ради восьмого скликання

Дата: 23.05.2024 15:33

Фото без опису23 травня 2024 року під головуванням Джулинського сільського голови Петра ШВЕЦЯ відбулася чергова тридцять сьома сесія Джулинської сільської ради восьмого скликання.

Присутніми на засіданні були 15 з 26 депутатів.

В роботі пленарного засідання взяв участь депутат Вінницької обласної ради 8 скликання Олександр КАВУН.

Перед початком її роботи, Петро Васильович оголосив хвилину мовчання, якою присутні вшанували пам’ять про всіх наших земляків, українських військовослужбовців, які загинули захищаючи цілісність та незалежність нашої країни, а також мирних жителів, які стали жертвами війни, що веде росія проти України.

У розрізі питань, внесених на розгляд пленарного засідання, внесено зміни до:

- Положення  про Управління соціального захисту та охорони здоров’я Джулинської сільської ради;

- Програми «Соціальний захист та охорона здоров'я населення Джулинської сільської територіальної громади на 2022-2025 роки»;

- Програми Джулинської сільської ради «Обдарована дитина» на 2023-2025 роки;

- Програми організації та проведення святкових та культурологічних заходів Джулинської сільської територіальної громади на 2022-2024 роки;

- Програми «Фінансова підтримка комунального підприємства «Джулинкакомунсервіс»  Джулинської сільської ради та здійснення  внесків до його статутного фонду» на 2023-2025 роки.

Депутатами затверджено Програму розвитку молодіжної політики на території  Джулинської сільської територіальної громади на 2024-2026 роки, упорядковано умови оплати праці сільському голові у 2024 році та внесено зміни до бюджету  Джулинської сільської  територіальної  громади на 2024 рік.

Окрім того, депутати розглянули ряд земельних питань, серед яких погоджено проєкти землеустрою щодо затвердження технічної документації щодо  встановлення (відновлення) меж  земельних ділянок в натурі (на місцевості) та передачу їх у власність, про затвердження землевпорядної документації та надання земельних ділянок в оренду.

Відтак усі питання, що вносилися на розгляд чергової сесії, опрацьовано та погоджено за результатами голосувань.

На завершення засідання, сільський голова проінформував депутатів про проведені заходи щодо допомоги землякам-військовослужбовцям Джулинської територіальної громади.

З усіма прийнятими рішеннями можна ознайомитися на офіційному сайті сільської ради в розділі «Офіційні документи» після їх оприлюднення.