Вчергове відвідали земляків на передовій

Дата: 19.06.2024 14:40

Фото без опису
Як Джулинський сільський голова, разом із своїм заступником Миколою Грабчаком, адміністратором відділу "Центр надання адміністративних послуг" виконавчого комітету Джулинської сільської ради Іваном Щавінським та водієм Олександром Парокінним, з метою відвідування та надання волонтерської допомоги, здійснили чергову поїздку до земляків-військовослужбовців у напрямку Харківської та Донецької областей.
Важливою у цій поїздці була доставка автомобіля Nissan Patrol для нашого земляка Олександра Мізика. Авто придбано за кошти, зібрані на благодійних ярмарках, та при фінансовій підтримці народного депутата України Миколи Кучера.

Фото без описуФото без опису

Також придбано та доставлено одинацять новеньких дронів-камікадзе для наших військових. Пристрої були закупленні при проведені благодійної ініціативи освітян «Дрони замість квітів» та завдяки донатам працівників апарату, структурних підрозділів сільської ради та бюджетних установ нашої громади.

Фото без опису

Ми передали 24 індивідуальні передачі для воїнів від батьків, дружин, дітей та територіальної громади.
Окрім посилок, привезли нашим Героям свіжоспечені пиріжки, м’ясну консервацію, сало копчене, ковбаси, згущене молоко, голубці, вареники, пельмені, воду, печиво, солодощі, каву, чай, засоби гігієни, речі першої необхідності, маскувальні сітки, шкарпетки, цигарки.До зібрання та надання цієї допомоги долучилися працівники галузі освіти, культури, а також всі небайдужі жителі нашої громади.

Фото без описуФото без опису

Під час поїздки ми зустрілися з багатьма нашими земляками та з військовослужбовцями Бершадської, Тульчинської, Теплицької, Томашпільської, Козятинської територіальних громад та міста Вінниці.
Хлопці безжально нищать ворога. Всі вони професіонали своєї справи та знають, як перемагати.

Наші воїни передають всім слова подяки за таку турботу і підтримку.
Тому, дорогі земляки, ми маємо продовжувати допомагати українським військовослужбовцям, наближаючи Перемогу. Заради цих хлопців. Заради пам’яті про їх подвиги.
Україні бути - вільній і незалежній! Іншого шляху у нас немає.
Вистоїмо і переможемо!
Слава вам, дорогі земляки!
Слава Збройним Силам України!
Слава Україні!

Сільський голова  Петро ШВЕЦЬ