Передчасно помер Захисник України, уродженець с. М’якохід Андрій Безверхній

Дата: 31.07.2024 10:37

Фото без описуШановна громадо!

31 липня 2024 року на 48-у році життя, відійшов у вічність мешканець села Мякохід Джулинської територіальної громади військовослужбовець ЗСУ – Безверхній Андрій Анатолійович.

Андрій Безверхній служив рядовим у в/ч А 4007, після контузії приїхав додому у відпустку, мав час на реабілітацію, але доля розпорядилась по-своєму.

У цю гірку мить приношу щирі співчуття матері Надії, усім рідним, близьким та знайомим покійного Андрія Анатолійовича. Хай земля буде йому буде пухом, душа спочине в Царстві небеснім, а світла пам’ять залишиться в серцях рідних, побратимів та жителів громади.

Звертаюсь до жителів с. Мякохід та усіх жителів громади гідно зустріти нашого земляка.

Траурний кортеж із тілом померлого рухатиметься завтра, 1 серпня поточного року, орієнтовно о 12-00 год. за маршрутом Красносілка - Мякохід.

Поховання відбудеться 1 серпня 2024 року та розпочнеться о 12-30 від батьківського будинку Захисника за адресою: вул. Шевченка, буд. 50.

Світла пам’ять воїну! Щирі співчуття родині!

Джулинський сільський голова                                        Петро ШВЕЦЬ